OBAGI ELASTIderm Eye Treatment Gel

Nowość marki OBAGI z kolekcji ELASTIderm, dedykowanej do pielęgnacji okolic oczu, to idealna propozycja dla kobiet, których skóra jest szczególnie wrażliwa. Ultralekka formuła żelu, który fenomenalnie się wchłania i daje uczucie przyjemnego chłodzenia, zapewnia nie tylko wysoki komfort stosowania, ale także spektakularne rezultaty pielęgnacyjne!

 

Działanie żelu ELASTIderm Eye Treatment  zostało precyzyjnie wymierzone w najczęstsze problemy dotyczące skóry wokół oczu:

-brak odpowiedniego nawilżenia i zmarszczki.

Dzięki niemu drobne linie przestają być widoczne, a skóra odzyskuje młodzieńczą jędrność. Niech nie zmyli cię lekka formuła… to prawdziwy mocarz w walce o piękne spojrzenie!

Połączenie żelowej, szybko wchłaniającej się formuły i skuteczności działania, sprawiło, że kosmetyk jest idealnym wyborem także dla mężczyzn. Panowie unikają bogatych, kremowych konsystencji, które zostawiają na skórze delikatny film. Żel OBAGI  ELASTIderm Eye Treatment  jest więc idealną propozycją: jedyne co zostawia na skórze… to widoczne efekty działania!

 

Skuteczność żelu kryje się w połączeniu idealnie skomponowanych składników aktywnych:

 

- Wyciąg z owoców borówki -  antyoksydant przyspieszający regenerację skóry:

- Kwas malonowy -  pobudza odnowę komórkową;

- Bi-mineral complex - kompleks minerałów stymulujący produkcję kolagenu i poprawiający elastyczność skóry

 

 

Kontakt:

Agencja PR Platinium Cast

Emilia Poszwa/ emilia@platiniumcast.pl/ 604 240 408

media@obagi.pl       

« wróć