dr Marcin Ambroziak

Moim pacjentkom, które zgłaszają się do mnie z pierwszymi oznakami starzenia polecam system do pielęgnacji Obagi-C Fx. Głównym składnikiem tego komplementarnego programu odmładzającego jest silny antyoksydant - witamina C. Zapewnia ona ochronę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami, rozjaśnia skórę, stymuluję syntezę kolagenu oraz ogranicza utratę wody. Systematyczne i zgodne z instrukcją stosowanie kosmetyków gwarantuje opóźnienie procesu starzenia, poprawia koloryt skóry oraz chroni przed stresem oksydacyjnym. 

Polecam
dr Marcin Ambroziak
specjalista dermatolog
Klinika Ambroziak
dr n.med. Ewa Kaniowska

Obagi Nu-derm Fx? to system, dzięki któremu skóra przechodzi prawdziwą metamorfozę i odzyskuje młodzieńczy blask, dlatego polecam go pacjentom z delikatnymi liniami i zmarszczkami, utratą elastyczności, ziemistym kolorem oraz szorstką teksturą skóry. Dodatkowo zestaw bardzo dobrze sprawdza się u pacjentów już od 12 r.ż. z problemami skóry trądzikowej i przebarwieniami pozapalnymi oraz z łagodną lub umiarkowaną hiperpigmentacją

Polecam
dr n.med. Ewa Kaniowska
specjalista dermatolog
www.kaniowscy.pl
dr n. med. Michał Kaniowski

Obagi Professional-C Serum to innowacyjny produkt oparty na kwasie L-askorbinowym. Jego odpowiednio niskie pH zapewnia optymalne wchłanianie witaminy C i redukuje napięcie powierzchniowe skóry. Składniki aktywne zawarte w serum ograniczają pojawianie się linii i drobnych zmarszczek, redukują te istniejące, zapewniają wysoką ochronę antyoksydacyjną i rozjaśniają przebarwienia. Dodatkowo stymulują syntezę kolagenu i zapobiegają utracie wody z naskórka. Stosowanie preparatów bogatych w witaminę C w codziennej pielęgnacji sprawia, że cera staje się gładsza i bardziej promienna. Serum dostępne jest w trzech stężeniach: 10% do cery suchej, 15% do cery normalnej i 20% do cery tłustej.

Polecam
dr n. med. Michał Kaniowski
specjalista dermatolog
www.kaniowscy.pl
dr Ilona Podworska

System Obagi-C Fx to witamina C, w najlepszym dla Twojej skóry wydaniu! Główny składnik kuracji, czyli witamina C, jest silnym antyoksydantem, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami, rozjaśnia skórę, stymuluje syntezę kolagenu oraz ogranicza transepidermalną utratę wody. Stosowanie wszystkich produktów z systemu zgodnie z instrukcją ochroni Twoją skórę przed wczesnymi oznakami starzenia, przedłużając jej młodość i idealny wygląd! System OBAGI-C Fx dostępny jest w dwóch konfiguracjach: do skóry normalnej w kierunku suchej lub normalnej w kierunku tłustej

Polecam
dr Ilona Podworska
specjalista dermatolog
www.derkomed.pl
dr Izabela Lenartowicz

Obagi Elastiderm to linia stworzona z myślą o pięknych oczach. A ile par oczu, tyle potrzeb! Właśnie dlatego do wyboru mamy serum i krem. Pierwsze ma formę wygodnego roll-onu. Dzięki chłodnej kulce można podczas aplikacji dodatkowo wykonać nim masaż okolic oczu. Serum Elastiderm Eye Complete Complex redukuje opuchnięcia i oznaki zmęczenia, wygładza drobne zmarszczki i linie.Krem Elastiderm Eye Treatment gwarantuje zaś skuteczne nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry. Kosmetyki można stosować osobno, jednak połączone w pielęgnacyjny duet przywracają spojrzeniu młodzieńczą świeżość i blask.

Polecam
dr Izabela Lenartowicz
lekarz medycyny estetycznej
www.lenartowiczclinic.pl
dr Agnieszka Tomala

Witamina C jest silnym antyoksydantem,zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami,rozjaśnia skórę,stymuluje syntezę kolagenu oraz ogranicza transepidermalną utratę wody. We wczesnym etapie,kiedy zmarszczki są głębokie a przebarwienia utrwalone,witamina C ma dobroczynne działanie

Polecam
dr Agnieszka Tomala
lekarz medycyny estetycznej
www.lemone.pl
dr Anna Nowicka

Obagi Hydrate Facial Moisturizer zawiera rośilinny składnik- Hydromanil™, który zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, stopniowo uwalniając składniki aktywne zmniejszając przeznaskórkową utratę wody. Jest przebadany dermatologicznie i alergologicznie. Jest również niekomedogenny, czyli nie zatyka porów.

Polecam
dr Anna Nowicka
lekarz medycyny estetycznej
www.anamedical.pl
dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

Swoim pacjentom z widocznymi oznakami starzenia polecam nowy system OBAGI Nu-Derm. To gama produktów pielęgnacyjnych, w skład której wchodzą: kosmetyki do oczyszczania, tonizacji, kremy na dzień i na noc oraz krem z filtrem SPF 50. W nowym systemie wykorzystano innowacyjny składnik: Oligopeptyd-68, który nie tylko rozjaśnia skórę i likwiduje istniejące już przebarwienia, ale także zapobiega ich powstawaniu. Systematyczne i zgodne ze wskazaną kolejnością stosowanie produktów zmniejsza widoczność zmarszczek, niweluje przebarwienia, poprawia elastyczność i nawilżenie. Efekt? Młodsza, wypoczęta i pełna blasku skóra.

Polecam
dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko
specjalista dermatolog
Klinika Janeczko