Cleansing Wipes
Nawilżane chusteczki o specjalnej fakturze do szybkiego oczyszczenia i odświeżenia skóry. Skutecznie usuwają nadmiar sebum, makijaż, brud i inne zanieczyszczenia. Hipoalergiczne, bez zawartości sztucznych barwników i substancji zapachowych.


   


Chusteczki nawilżane do natychmiastowego oczyszczenia i odświeżenia skóry. Skutecznie usuwają nadmiar sebum, makijaż, brud i inne zanieczyszczenia. Delikatnie przetrzyj chusteczką twarz, szyję i dekolt. Po użyciu chusteczki nie ma potrzeby spłukiwania produktu.


  • Cleansing Wipes
GŁÓWNE SKŁADNIKI
Bioflawonoidy cytrusowe, Brassica Sulforaphane, polifenole aloesowe, antyoksydanty.

Nasze chusteczki oczyszczające zaspokojajają potrzeby związane z pielęgnacją skóry bez względu na to, gdzie jesteś, czy to po treningu na siłowni, czy gdy chcesz zmyć makijaż po całym dniu pracy. Idealne rozwiązanie do usuwania nadmiaru sebum, makijażu, brudu i innych zanieczyszczeń poza domem. Trzymaj paczkę w samochodzie, torbie sportowej, torebce lub w pracy – pamiętaj tylko, aby zawsze mieć je ze sobą!
 
Delikatnie masuj twarz, powieki i szyję nawilżoną chusteczką, aby usunąć nadmiar sebum, brud i zanieczyszczenia. Po użyciu chusteczki nie ma potrzeby spłukiwania skóry.