Fx C-Therapy Night Cream
Odżywczy krem nawilżający na noc z witaminą C oraz arbutyną. Witamina C działa rozjaśniająco oraz redukuje oznaki starzenia się skóry. Obecny w składzie kwas mlekowy stymuluje produkcję ceramidów i podnosi poziom nawilżenia skóry.


   


OBAGI C-THERAPY NIGHT CREAM – KREM NA NOC. Formuła opiera się na połączeniu arbutyny i witaminy C, które rozjaśniają przebarwienia. Kwas L-askorbinowy dodatkowo stymuluje syntezę kolagenu, w efekcie czego widoczność zmarszczek ulega zmniejszeniu. Kwas mlekowy stymuluje produkcję ceramidów i usuwa zrogowaciały naskórek, co wpływa na lepszą ochronę, nawilżenie i odnowę komórkową skóry. Antyoksydanty pomagają spowolnić procesy starzenia.


  • Fx C-Therapy Night Cream
GŁÓWNE SKŁADNIKI:
Arbutyna, witamina C, witamina E

Główny składnik kuracji, czyli witamina C, jest silnym antyoksydantem, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami, rozjaśnia skórę, stymuluje syntezę kolagenu oraz ogranicza transepidermalną utratę wody. 

STOSOWANIE: WIECZOREM
Niewielką ilość produktu nanieś równomiernie na twarz, szyję i dekolt. Następnie przejdź do kolejnych etapów swojej pielęgnacji.