OBAGI ELASTIderm Eye Treatment Gel
Ultralekki żel o idealnym wchłanianiu i przyjemnym uczuciu chłodzenia po aplikacji. Poprawia nawilżenie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek. Kosmetyk jest idealnym wyborem także dla mężczyzn.


   


Obagi ELASTIderm Gel pod oczy


Produkt marki OBAGI z kolekcji ELASTIderm, dedykowanej do pielęgnacji okolic oczu, to idealna propozycja dla kobiet, których skóra jest szczególnie wrażliwa. Ultralekka formuła żelu, który fenomenalnie się wchłania i daje uczucie przyjemnego chłodzenia, zapewnia nie tylko wysoki komfort stosowania, ale także spektakularne rezultaty pielęgnacyjne!


  • OBAGI ELASTIderm Eye Treatment Gel

Działanie żelu ELASTIderm Eye Treatment  zostało precyzyjnie wymierzone w najczęstsze problemy dotyczące skóry wokół oczu:

-brak odpowiedniego nawilżenia i zmarszczki.

Dzięki niemu drobne linie przestają być widoczne, a skóra odzyskuje młodzieńczą jędrność. Niech nie zmyli cię lekka formuła… to prawdziwy mocarz w walce o piękne spojrzenie!

Połączenie żelowej, szybko wchłaniającej się formuły i skuteczności działania, sprawiło, że kosmetyk jest idealnym wyborem także dla mężczyzn. Panowie unikają bogatych, kremowych konsystencji, które zostawiają na skórze delikatny film. Żel OBAGI  ELASTIderm Eye Treatment  jest więc idealną propozycją: jedyne co zostawia na skórze… to widoczne efekty działania!

 

Skuteczność żelu kryje się w połączeniu idealnie skomponowanych składników aktywnych:

- Wyciąg z owoców borówki -  antyoksydant przyspieszający regenerację skóry:

- Kwas malonowy -  pobudza odnowę komórkową;

- Bi-mineral complex - kompleks minerałów stymulujący produkcję kolagenu i poprawiający elastyczność skóry

Żel należy aplikować na oczyszczoną skórę dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Nakładaj go punktowo wokół całego obszaru oka, a następnie delikatnie rozprowadź aż do całkowitego wchłonięcia. Podczas aplikacji możesz dodatkowo wykonać delikatny masaż: opukuj opuszkiem wskazującego palca okolicę oka.