Retinol 0.5
Serum zawierające kapsułkowany, stopniowo uwalniany w głąb skóry retinol, wspomagający odnowę komórek, przebudowujący skóry i spowalniający pojawianie się widocznych oznak starzenia się skóry.


     • Retinol 0.5
Produkt zawiera glukonolakton i kwas laktobionowy - polihydroksykwasy (PHA), które delikatnie, lecz skutecznie złuszczają skórę, stopniowo ją wygładzając i minimalizując widoczne oznaki starzenia, jednocześnie zapewniając ogólne odmłodzenie skóry.
 
Przeciwstarzeniowy krem z retinolem. Krem rekomendowany dla każdego typu skóry z pierwszymi oznakami starzenia się. Technologia spowolnionego uwalniania retinolu minimalizuje ryzyko podrażnienia skóry.
 
GŁÓWNE SKŁADNIKI:
Glukonolakton oraz kwas laktobionowy (PHA), alantoina, peptydy.GŁÓWNE SKŁADNIKI
Kapsułkowany retinol, masło Shea, rumianek,
glicyryzynian dipotasowy (ekstrakt z lukrecji),
ekstrakt z nagietka

Formuła OBAGI360 Retinol 0.5 ogranicza pojawienie się negatywnych efektów związanych z procesem retynizacji takich jak: łuszczenie, zaczerwienienie i stan zapalny. OBAGI360 Retinol 0.5 to doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry.
STOSOWANIE: WIECZÓR
Nałóż równomiernie na skórę twarzy i delikatnie rozprowadź na szyi. Pozostaw do wchłonięcia, a w razie potrzeby zastosuj krem nawilżający Obagi.