Retivance Skin Rejuvenating Complex
Formuła stanowi połączenie klinicznie przebadanych składników takich jak retinaldehyd oraz oksydacyjnych witamin C i E, dzięki czemu skutecznie redukuje drobne linie i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry. Kompleks został przebadany dermatologicznie, jest hipoalergiczny i nie zawiera sztucznych barwników ani substancji
zapachowych.

   


Formuła stanowi połączenie klinicznie przebadanych składników takich jak retinaldehyd oraz oksydacyjnych witamin C i E, dzięki czemu skutecznie redukuje drobne linie i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry. Kompleks został przebadany dermatologicznie, jest hipoalergiczny i nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych.

  • Retivance Skin Rejuvenating Complex
Główne składniki:
Retinaldehyd, wosk zbożowy, olej z kiełków pszenicy, trójpeptyd (Palmitoyl Tripeptide-5), olej z nasion krokosza barwierskiego, ekstrakt z kwiatu Chamomilla Recutita, antyoksydanty.

Retinal to najbardziej zaawansowany miejscowy retinoid, będący bezpośrednim prekursorem kwasu retinowego w organizmie. Jest zatem cząsteczką najbardziej zbliżoną do kwasu retinowego, który można miejscowo stosować na skórę i kupować bez recepty.
STOSOWANIE: WIECZOREM
Po wieczornym oczyszczeniu skóry, delikatnie wmasuj niewielką ilość kremu na twarz, szyję i dekolt.